Znakomita gra strategiczna online to główny zamysł twórców Forge of Empires. Przenieś się do epoki kamienia 5000 lat p.n.e. i wciel się w rolę wodza niewielkiej osady. Na początku otrzymasz do dyspozycji zaledwie kilka namiotów, dlatego musisz wykazać się biegłością w grach strategicznych online i poprowadzić swoje miasto przez wszystkie epoki rozwoju cywilizacji. Zbuduj imperium w przeglądarce! Udowodnij, że zasługujesz na miano przywódcy i poprowadź swoje królestwo do chwały. Dołącz do najlepszej gry polegającej na budowaniu imperium i wznieś swoją pierwszą osadę w Forge of Empires!

Forge of Empires stajesz się dowódcą małej wioski. Musisz zarządzać sprawami politycznymi, aby zdobyć jak najwięcej korzyści dla swojej osady. Pamiętaj też o rozwijaniu nowych technologii. Pozwolą ci na to przeprowadzane badania, dzięki którym bardzo szybko opracujesz nowe budynki i rozwiązania.

Kolonizację rozpoczynasz w epoce kamienia, posiadając zaledwie kilka chatek. Odpowiednia strategia pozwoli ci rozwinąć stolicę, a podbijanie okolicznych prowincji powiększy terytorium twojego imperium online. Gdy wylogujesz się z tej gry przeglądarkowej online, twoje imperium i otaczający je świat będą dalej produkować dobra i szkolić oddziały, które możesz gromadzić i wykorzystywać do dalszej ekspansji po swoim powrocie. Konflikty rozstrzygane są w turowych potyczkach na heksagonalnym polu bitwy. Wojskami dowodzisz bezpośrednio w swojej przeglądarce.

Najnowszy zwiastun Forge of Empires (FoE) prezentuje niektóre z najlepszych cech gier strategicznych online i pozwala ci posmakować świata FoE, w którym toczy się rozgrywka. Pokazuje on losy osadników w ich podróży do czasów średniowiecza i przedstawia podbój świata przez rosnące w siłę królestwo. Wolisz wcielić się w pokojowego władcę, czy okrutnego imperatora, który napada na pobliskie osady? W tej grze strategicznej wybór należy do ciebie! FOE to niesamowita gra online, w której to od ciebie zależy, jak potężne będzie twoje imperium – zagraj już teraz!