Najnowsze gry za darmo

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze, a co za tym idzie, możemy pozwolić sobie na spędzanie większej ilości czasu przed komputerem. To w tym okresie najczęściej sięgamy po nowe tytuły czy spędzamy dziesiątki godzin nad rozgrywką, która daje nam najwięcej frajdy. Bardzo często, przed wakacjami wielu z nas staje przed wyborem, jaki tytuł wybrać, by móc spędzić przy nim długie godziny letnich dni. Jest to bardzo duży problem, ponieważ niejednokrotnie nie możemy  pozwolić sobie na zakup kilku nowych tytułów, które królują  na rynku. Jest tak dlatego, że są dość trudno dostępne i często bardzo drogie, przez co uszczuplają znaczącą nasz budżet.  Co, jednak gdy powiem wam, że wiele z tych nowych tytułów możecie dostać za darmo ? Nie wierzycie. Wiem, że brzmi to, jak pokonanie bossa, który ma 200 lvl więcej niż wasz bohater. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym możecie zdobyć najbardziej gorące tytuły za darmo.

Graj i zdobywaj nowe gry

Pierwszym i zarazem najlepszym sposobem jest korzystanie z naszej strony. Za pomocą tej strony  za rozgrywkę w takie tytuły jak World of Tanks,  Game of Thrones, czy Crossout zdobywacie diamenty, które są walutą w naszym sklepie. Dzięki nim możecie kupować losy na loterii, w których do wygrania są najnowsze premiery na rynku gier takie jak, chociażby Cyberpunk 2077, Outlast II czy nieco bardziej klasyczne tytuły takie  jak Minecraft. Możecie również brać udział w losowaniu przedmiotów, które są związane z konkretnymi produkcjami i stanowią perełki kolekcjonerskie. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. 

Jeśli jednak wolicie być pewni wygranej i nie macie nuty hazardzisty, możecie swoje diamenty inkasować w skrzynki, które każdemu graczowi zapewniają wygraną. Pula nagród i skrzynek jest tutaj bardzo duża i każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od jego upodobań. Ponadto oprócz samych gier możecie również wygrać walutę do gier, skiny do CS-GO, czy sprzęt elektroniczny. Samo działanie strony jest banalne, ponieważ opiera się wyłącznie na założeniu konta i powiązaniu go z naszym kontem w danej grze. Dzięki temu będziecie zdobywać diamenty za grę oraz wykonywanie questów a później wykorzystacie je w sklepie i kole fortuny. Dzięki temu łączycie przyjemne z pożytecznym i grając swoje ulubione tytuły możecie bardzo szybko wzbogacić się o nowości.Wszystko działa w bardzo przejrzysty i nie skomplikowany sposób, dzięki czemu każdy jest pewny swojej wygranej. 

Coś dla cierpliwego łowcy

Innym sposobem na zdobycie gier taniej lub całkowicie za darmo jest oczekiwanie dużych promocji na Steamie czy Epic Games. Tego typu wydarzenia bardzo często mają miejsce w okresie wakacyjnym, by zachęcić klientów do kupna nowa wychodzących tytułów oraz zwiększyć zyski z mikropłatności. Niemniej jednak zdarzają się one dość rzadko i często dotyczą wyłącznie obniżki ceny gry, co sprawia, że i tak musi cię za nią zapłacić. Czasem bywają jednak bardzo korzystne promocje, jak chociażby ostatnie na Epic Games Store, gdzie za darmo mogliście dostać GTA 5, czy ostatnią odsłonę Civilization. Tutaj jednak nigdy nie macie pewności, jaki tytuł akurat będzie w promocji, co skutkuje tym iż możecie czekać na tytuły, które nigdy się nie pojawią.

Innymi słowy najlepszym sposobem na zdobywanie gier za darmo jest strona https://www.voolygames.pl/, dzięki której zdobywacie gry spędzając godziny na rozgrywce w soje ulubione tytuły. Nie warto więc zwlekać i jak najszybciej się rejestrować.