Stwórz własne imperium kolejowe!

Dołącz do fascynującego świata kolei w Rail Nation! W tę cieszącą się światową popularnością grę strategiczną możesz zawalczyć z 3 milionami graczy o prestiż i miejsce w rankingu wszech czasów! Możesz połączyć się z innymi graczami w stowarzyszeniu, aby zyskać dodatkowe korzyści i odnieść wielki sukces! Konkursy, pracownicy i bonusy dla stowarzyszenia podnoszą szansę na wygraną! Imponująca symulacja ekonomiczna, jakiej nie spotkałeś w żadnej innej grze kolejowej.

Raj dla miłośników pociągów!

Zanurz się w historię kolei w sześciu ekscytujących erach! W miarę, jak poznajesz nowe ery, możesz podłączać swoją sieć kolejową do coraz to nowocześniejszych przedsiębiorstw, odblokowywać nowe pociągi i rozbudowywać swoją stację kolejową. Dziesiątki pociągów, od parowych i spalinowych po współczesne pociągi pasażerskie – wszystkie czekają na Twoje polecenia. 11 budynków na stacji ma w sumie 250 poziomów rozwoju, od małej budki na stacji do super-nowoczesnego terminalu kolejowego!

Zostań kolejowym strategiem!

Od samego początku musisz podejść do gry taktycznie: które przedsiębiorstwo podłączyć do sieci kolejowej najpierw? Które przedsiębiorstwa są warte, aby to do nich ułożyć tory za pierwsze, ciężko zarobione pieniądze? Które pociągi w drzewku badań dadzą największe korzyści i kiedy opłaca się przewozić pasażerów między miastami? Dzięki temu, że nowe towary, pociągi i poziomy rozbudowy budynków są cały czas dodawane, Rail Nation zapewnia fascynującą grę do końca rundy trwającej 6 er!

Zabawę zaczynamy jako prezes niewielkiej firmy, a ostatecznym celem jest przeobrażenie jej w prawdziwego transportowego giganta. Nie tylko my mamy takie ambicje, na mapie działa również wiele konkurencyjnych przedsiębiorstw. Najczęściej są one naszymi bezpośrednimi rywalami, ale zdarza się, że można nawiązać z nimi współpracę korzystną dla obu stron. Sercem rozgrywki jest odpowiednie kształtowanie połączeń kolejowych. Głównym zadaniem pociągów jest bowiem przewożenie towarów między miastami. Rodzaj transportowanych dóbr wpływa nie tylko na nasze zyski, ale również kształtuje rozwój samych metropolii. Idealną sytuacją jest uzyskanie monopolu na dostarczanie konkretnej kategorii towarów.