O GRZE ŚWIT ANIOŁÓW

Gra MMO RPG Świt Aniołów (Rise of Angels) to rewolucja w grach przeglądarkowych, którą szybko pokochały miliony Graczy.

Świt Aniołów jest grą z gatunku RPG znaną dotychczas pod nazwą Rise of Angels, która doczekała się polskiej wersji językowej. To wspaniała wiadomość zarówno dla fanów tego dopracowanego „erpega”, którzy teraz będą mogli jeszcze mocniej wczuć się we wciągającą fabułę gry, jak i dla osób, nie mających okazji wypróbować Świtu. Twórcy zadbali w swojej produkcji o wspaniałą grafikę 3D, ogromną ilość przepięknych istot i potwornych przeciwników oraz rozbudowany system rozwoju postaci, czyli wszystko co uszczęśliwia miłośników gatunku. Teraz każdy ma okazję przeciwstawić się fali najeźdźców chaosu i stanąć w obronie ostatniej twierdzy chroniącej jedyne ocalałe źródło magii.

Świt Aniołów to gra z gatunku RPG rozgrywająca się w niesamowitym, szczegółowo dopracowanym świecie, pełnym magicznych istot, potworów, bogów i herosów. Głównym zadaniem gracza jest przemieszczanie się swoją postacią po zróżnicowanych terenach, odkrywanie nowych miejsc i rozmawianie z napotkanymi postaciami, które zlecają bohaterowi rozmaite zadania. Misje mogą być związane z głównym wątkiem fabularnym lub stanowić tzw. questy poboczne. Ich wykonanie zapewnia wyjątkowe nagrody oraz przyspiesza rozwój postaci dzięki dodatkowemu doświadczeniu. W grze pojawiają się także specjalne wydarzenia czasowe. Po drodze napotyka się niezliczoną ilość przeciwników, od szeregowych i stosunkowo łatwych do pokonania wysłanników chaosu, poprzez potężne mityczne istoty, aż po zaciekłych Bossów, z którymi bitwy odbywają się na zasadzie specjalnego wydarzenia. Arcywrogów w grze jest ponad 200, a każdy z nich posiada niepowtarzalny wygląd i dopracowane animacje.

Przygoda w grze rozpoczyna się od wyboru swojej postaci spośród trzech dostępnych klas: wojownika, maga lub łucznika (wszystkie dostępne w wersji żeńskiej i męskiej). Profesje różnią się od siebie pod względem posiadanych umiejętności, rodzaju broni, którymi się posługują oraz stylu walki. W czasie rozgrywki wszystkie te parametry ulegają rozwojowi, a wraz z osiąganiem wyższych poziomów postać zdobywa nowe zdolności. Ekwipunek można znaleźć w trakcie wykonywania misji lub otrzymać w formie zapłaty za wykonane zlecenia.

Świt Aniołów to także rozbudowana rozgrywka online. W Hali Wojennej każdy może spróbować swoich sił mierząc się z innymi graczami na arenie PvP i wspinając się coraz wyżej w rankingach. Niezależnie od wyniku walki, gracz otrzymuje punkty doświadczenia, złoto i punkty areny. Te ostatnie może wymieniać na przedmioty w Sklepie Areny.