ZAGRAJ

Jesteś spragniony nowej rozgrywki w typie MMORPG? Włącz Rise of Angels i daj się wciągnąć w tę niebanalną, nową produkcję przeglądarkową! Wspaniała grafika 3D, ciekawa fabuła i doskonale opracowana mechanika sprawią, że ciężko Ci będzie oderwać się od tej gry. Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz zatrzymać… ciemność?

Wybierz jedną z trzech dostępnych klas: Łucznika, Wojownika lub Maga i zacznij swoją podróż w krainach opętanych przez przeróżne potwory. Rozwinięty system personalizacji postaci udostępni Ci wiele opcji na wyróżenienie się: skrzydła, bronie, zbroje – wybieraj co chcesz! Bierz udział w codziennych wydarzeniach PvP, gdzie zmierzysz się z innymi graczami, a zwycięzca otrzyma wspaniałe nagrody. Dołącz do gildii i razem przemierzajcie świat i podbijajcie rankingi!

Kolejnym niesamowicie frustrującym faktem jest to, że (podobnie jak w League of Angels 3) nie możemy podać własnej nazwy postaci. Dodatkowo, wszystkie nazwy z przygotowanego zbioru, napisane są cyrilicą, więc zapomnijcie o jakimkolwiek przywiązaniu do swojej wirtualnej persony.  Ponadto, tak jak w przypadku LoA, tak i tutaj niektórych z Was może znudzić auto-tracking. Walki PvE wciąż nie wymagają jakiejkolwiek uwagi gracza. Urozmaiceniem jest natomiast PvP. W dowolnym czasie możemy zmierzyć się z innymi graczami na Arenie i poczuć dreszcz rywalizacji.

Wojownicy Płonącego Legionu Światła muszą zebrać swoje siły i udowodnić, że potrafią ocalić krainę od pradawnego zła. Do zwycięstwa graczy Świtu Aniołów poprowadzą trzy klasy bohaterów: Wojownicy, Magowie czy Łucznicy. Każda z podgrup bohaterów ma swoje unikalne cechy i zupełnie inne ścieżki kariery oraz umiejętności, które może zdobyć podczas walki i eksploracji świata fantasy. Dostępna jest także szczegółowa personalizacja postaci – możemy stworzyć niepowtarzalny, dopasowany do naszego stylu wygląd bohatera, a także wyposażyć go w dodatkowe elementy, takie jak skrzydła, zbroje, bronie.

ZAGRAJ