ZAGRAJ

Gra MMORPG osadzona w uniwersum Jorvik, następca Akademii GwiazdStarshine Legacy i Stajni Marzeń. Pierwszy serwer otwarto 26 września 2011 roku, zaś gra została oficjalnie otwarta w październiku 2011 roku w Szwecji oraz w czerwcu 2012 roku na świecie. Do 5 poziomu można grać za darmo, a by grać po osiągnięciu tego poziomu, należy wykupić członkostwo, które nazywa się Star Rider. Star Stable Online na całym świecie ma ponad 12 mln zarejestrowanych kont i jest najszybciej rozwijającą się grą online o koniach.

Młoda dziewczyna przybywa na wyspę Jorvik, do stadniny w Moorland na wakacje, mając nadzieję na dostanie się do Instytutu Hipologii w Jorvik. Stopniowo poznaje mieszkańców, zaczyna pomagać im w codziennych zajęciach, a wkrótce kupuje swojego pierwszego konia i postanawia się tu osiedlić. Podczas pobytu na wyspie zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Lider Strażników AideenFripp i nowe koleżanki proszą dziewczynę o dołączenie do Jeźdźców Dusz, aby pomogła im pokonać organizację Dark Core, która chce uwolnić potwora, Garnoka. Teraz to od niej zależą losy całej wyspy. Musi poznać swoje magiczne zdolności i perfekcyjnie opanować jazdę konną, by pokonać zło.

Star Stable to wspaniała wirtualna gra, w której odkrywasz przepiękną wyspę Jorvik na grzbiecie swojego własnego konia. Razem z tysiącami innych graczy będziesz w centrum ekscytujących wydarzeń i przygód, będziesz uczestniczyć w wyścigach, opiekować się swoim koniem w Twojej własnej stajni i rozwiązywać tajemnice spektakularnej, oryginalnej historii!

Rozpocznij swoją przygodę w Star Stable przez wybranie swojego własnego konia! Im bardziej doświadczonym jeźdźcem będziesz, tym większy będziesz mieć dostęp do specjalnych ras koni. Który z koni jest odpowiedni dla Ciebie? Możesz mieć tyle koni, ile tylko zechcesz!


Jak w każdej grze z gatunku MMO, bardzo istotnym elementem rozgrywki jest zacieśnianie relacji między graczami. Mogą oni tworzyć Kluby Jeździeckie, w których zrzeszeni grający spotykają się w dyskotece lub kawiarenkach i wymieniają doświadczeniami, a także uczestniczą w wyścigach i wspólnie wykonują niektóre zadania fabularne. Dzięki rosnącej społeczności graczy wirtualny świat żyje własnym życiem, a sama gra jest regularnie aktualizowana o nowe elementy i kolejne przygody. W porównaniu z większością produkcji sieciowych, Star Stable jest całkowicie pozbawiona przemocy, a twórcy nieustannie monitorują zachowania graczy, aby zapewnić dzieciom bezpieczne i przyjazne środowisko zabawy.

ZAGRAJ