ZAGRAJ

Gra Władca Smoków to niesamowita produkcja RPG w świecie Fantasy. Sprawdź także inne gry przeglądarkowe i zostań na Game Planet na dłużej.

Fantasy chyba nigdy nam się nie znudzi. Ale dobre fantasy. Takie jak na przykład to przedstawione w grze Władca Smoków. Jeśli lubicie „erpegi” osadzone w fantastycznych krainach – zamieszkałych przez orków, elfów czy smoki – koniecznie powinniście go wypróbować.

Gra przenosi nas do barwnego, pełnego magii, ale i mrocznego świata, w którym zapanował tytułowy władca smoków, siejąc spustoszenie i przerażenie wśród mieszkańców. Celem gracza jest zbudowanie potęgi (pięknej stolicy królestwa oraz silnej drużyny), okiełznanie skrzydlatych bestii i pokonanie złowrogiego imperium. Nie brzmi to jak łatwe zadanie i takie też w rzeczywistości nie jest. Władca Smoków to gra dająca dużo satysfakcji, ale i wymagająca. A jej ukończenie może wam zająć wiele, wiele godzin.

CZAS NA EPICKĄ PRZYGODĘ!

Przygodę we Władcy Smoków rozpoczynamy od wizyty w Świętym Mieście, w którym poznajemy Wojownika Sprawiedliwości czy Świetlistą Przywoływaczkę, pierwsze spośród wielu postaci, które napotkamy na swojej drodze. To one dają nam pierwsze nagrody oraz zadania do wykonania. Niedługo później wyruszamy w świat i trafiamy do Mrocznego Lasu, w którym toczymy naszą pierwszą samodzielną walkę. Potyczki stanowią jeden z ważniejszych elementów Władcy Smoków. Przypominają japońskie RPG-i w stylu Final Fantasy – rozgrywają się w turach, podczas których możemy wyprowadzać ataki czy używać specjalnych umiejętności. Potrafią dostarczyć nie lada emocji, szczególnie na późniejszych etapach gry, na których mierzymy się z naprawdę wymagającymi przeciwnikami.

OPOWIEŚĆ NA DZIESIĄTKI GODZIN

Władca Smoków może się wydawać skomplikowany, ale we wszystkie aspekty wprowadza nas stopniowo i w zrozumiały sposób (główną misję poznajemy dopiero po osiągnięciu 21 poziomu doświadczenia!). Po około godzinie spędzonej z grą powinniśmy wiedzieć wszystko, co niezbędne, by dobrze się bawić. Oczywiście wszelkie niuanse będziemy dopiero zgłębiać, ale przecież na tym polega urok tego rodzaju produkcji. W grze znalazły się także przydatne pomoce, jak panel pozwalający nam śledzić aktualnie wykonywane zadania, dzięki któremu trudno się pogubić.

ZAGRAJ