ZAGRAJ

World of Warships wykorzystuje unikalny system równoważenia graczy zaprojektowany po to, by ułatwić nowym graczom płynne zanurzenie się w skomplikowanej mechanice gry.
Rozpoczynasz na poziomie 1 i na tym etapie możesz jedynie stoczyć bitwę kooperacyjną przeciwko botom.

Port

Znajdź chwilę, żeby dokładnie zapoznać się z Portem, zanim wskoczysz w wir walki i sprowadzisz zagładę na swoich przeciwników. Port to centralne miejsce dla wszystkich aktywności innych niż bitwa, bez względu na to, czy chodzi o naprawę okrętu, zmianę jego wyglądu, ulepszenie go czy zakup nowego.

Typy bitew

Bitwa kooperacyjna

Utwórz drużynę z innymi graczami i graj przeciwko botom. Szlifuj swoje umiejętności żeglarskie, opanuj manewry bojowe lub testuj swoje nowe nabytki w walce z przeciwnikami sterowanymi przez komputer! Drużyny graczy i botów liczą po 8 graczy.
Twoim głównym celem jest zniszczenie wszystkich okrętów lub zajęcie baz bądź stref kluczowych.

Bitwa losowa

Tutaj dopiero zaczyna się zabawa – klasyczna bitwa PvP, w której Twoje umiejętności są poddawane prawdziwej próbie!
W bitwie losowej udział biorą dwie drużyny, z których każda może liczyć maksymalnie 12 okrętów. Głównym celem jest zajęcie baz, stref kluczowych lub zniszczenie wszystkich przeciwników. Gracze dobierani są z kolejki oczekujących na podstawie typu i poziomu okrętu.

Scenariusze

Ten tryb gry jest ucieleśnieniem nowego etapu w ewolucji bitew kooperacyjnych w World of Warships. W scenariuszach bierzesz udział w epickich operacjach morskich, na każdą z których składa się zestaw unikalnych zadań, takich ochrona instalacji przybrzeżnych, eskortowanie okrętów wsparcia i udzielanie pomocy sojusznikom, którzy znaleźli się w opałach.
Scenariusze rozgrywane są w zespołach złożonych z siedmiu graczy walczących z falami przeciwników sterowanych przez computer. Ten typ bitwy dostępny jest tylko dla okrętów V i VI poziomu i staje się dostępny po osiągnieciu 8 poziomu w przebiegu służby.

Poślijcie ich na dno!

Rozumiemy, że ten nagłówek jest dość banalny, ale prosimy o odrobinę wyrozumiałości. Jeśli przebijecie kadłub okrętu pod linią wody, najprawdopodobniej zatonie. Tylko jedna rzecz daje Wam pewność, że okręt pójdzie na dno w ten sposób: torpedy. Trafiony torpedą okręt straci punkty wytrzymałości, a także znacząco zmniejszy prędkość. Ponieważ manewrowość podczas walki morskiej jest najważniejsza, takie trafienie jest praktycznie pocałunkiem śmierci.

ZAGRAJ